Informacje ogólne

Mieczysław Jaroszewicz nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 22 stycznia 1942, Grodno
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: emeryt

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–3 z 3 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Edukacji, przewodniczący źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.