Zmiany w trakcie kadencji

Byli radni

Nie dotyczy

Zmiany klubów

Osoby 1–3 z 3 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Lp. Imię i nazwisko Były klub Obecny klub Data początkowa Data końcowa
1.
Marcin
Dadel
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej 2014-11-16 2015-09-17
2.
Krzysztof
Kido
Klub KWW Roberta Biedronia 2014-11-16 2016-09-08
3.
Marcin
Sałata
Klub Radnych Słupskie Porozumienie Obywatelskie 2014-11-16 2017-01-04
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie