Informacje ogólne

Jarosław Teodorowicz nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 10 kwietnia 1974, Słupsk
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego i Integracji Europejskiej UM Ustka

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–4 z 4 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Porządku Publicznego i Planowania Przestrzennego, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Gospodarki Komunalnej, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.