Informacje ogólne

Marcin Dadel nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2015-09-17.

Data i miejsce urodzenia: 21 lutego 1981, Słupsk
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: działalność gospodarcza — Prezes Firmy WITKAC

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–4 z 4 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
do 7.09.2015
Rada Miejska w Słupsku, radny źródło
do 7.09.2015
Rada Miejska w Słupsku, radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 17.09.2015
Klub Radnych Platformy Obywatelskiej źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.